DSCF5615
DSCF4210

Фотограф на весілля у Львові

В день весілля хочеться, аби все було бездоганно – від образів наречених до найдрібніших деталей на фото. Тож перебіг, злагодженість цього урочистого дня багато в чому залежить від рівня організації, координованості дій персоналу, що обслуговує свято. Неабияка роль в облаштуванні урочистості лягає на плечі весільного фотографа Львова. Саме досвід, фаховість, креативність фотооператора визначає професійність, естетику фотографій, їх стиль та історію, яку б ви бажали розповісти своїм оточуючим.

Замовити послуги фотографа на весілля у Львові можна, звернувшись до фотостудії Mriya. Ми допоможемо вам закарбувати на фото найбільш пам’ятний день вашого життя: наш фотограф зафіксує історію кохання двох людей в кадрі так, як би це хотіли бачити ви. Тож і багато років потому ви зможете відчути ці ніжні, трепетні емоції, поглянувши на знімки у день укладення шлюбу.

Галерея

Як створити бездоганні весільні фотографії

Фото з весілля, на відміну від студійних чи інших пленерних фотосесій, переробити не вдасться. Тож аби ваші знімки були щирими, чуттєвими, теплими, сповненими кохання, наш фотограф докладає максимум зусиль та прагне до комунікації із замовником. Які складові неймовірних весільних фотографій?

1. Підготовка. Після бронювання дати наш фотограф обов’язково зустрічається із парою, аби обговорити деталі зйомки. Під час зустрічі ви зможете ближче познайомитися, зрозуміти погляди фотографа на свою роботу, обрати кейси, що імпонують вам та близькі по духу. Крім того, ви можете обговорити ідеї щодо локації, тривалості зйомки, сюжету, образів, реквізиту тощо та почути оцінку фотографа стосовно них.
2. Якщо фотозйомка запланована в місці, де пара раніше не була, то фотограф на весілля у Львові виїжджає до цієї локації разом із замовниками заздалегідь. Там ви зможете оцінити світло, локації, приміряти ракурси та пози, образи для фотосету.
3. Стосовно робіт весільного фотографа у Львові: ми намагаємося урізноманітнити зйомку різноплановими кадрами, оригінальними сюжетами для зйомок. Це і фотографування основних моментів (вінчання, побажання гостей, колективні фото, портретні фотографії), і зйомка деталей для акцентування на естетиці та стилістиці заходу, і незвичні за задумкою фото.
4. На випадок дощу чи будь-якого іншого форс-мажору наш фотограф підготує запасний варіант зйомки, що допоможе закрити прогалину.

Технічна бездоганність, естетичність, наповненість змістом весільних фотографій – те, що ми можемо гарантувати завдяки досвіду та фаховості фотографа, його баченню світлин, використанню обладнання.

Ціна послуг весільного фотографа у Львові залежить від обраного пакету, що включає тривалість зйомки, обсяг фото із базовою та ретушованою обробкою тощо. Ознайомитися із тарифами на весільну зйомку можна у відповідній таблиці на сайті. Щоб замовити послуги весільного фотографа у Львові, зателефонуйте нам чи скористайтеся формою на сайті.