Дитяча фотосесія у Львові від студії Mriya

З появою дітей кількість фото в смартфоні збільшується в рази, адже малюки ростуть так швидко, а закарбувати на світлинах хочеться буквально кожну мить. Проте професійність таких знімків, звичайно ж, значно нижча, аніж у виконанні досвідченого дитячого фотографа. Фотостудія  Mriya запрошує на дитячу фотосесію у Львові: чудовий фотограф, що швидко знайде спільну мову з маленькими моделями, естетичні локації, комфортні умови та технічна оснащеність – фактори створення неймовірних світлин із вашими малими розбишаками.

Фотосесія дітей у Львові: варіанти проведення

Щирі, безпосередні, грайливі, невгамовні… Дітлахів подекуди навіть не треба просити позувати: їх емоції та рухи так яскраво передають внутрішні переживання, що будь-який моделінг просто недоречний. Разом з тим, малюк часто досить примхливі, тож фотозйомка з ними вимагає і ретельного планування, попереднього обговорення усіх моментів.

Провести дитячі фотосесії у Львові можна за таким сценарієм:

зйомка дітей на прогулянці, за обраним маршрутом із кількома локаціями – у парку, в лісі тощо;
фотосет в студії Mriya. Сюжет, тему зйомки ви обираєте самостійно, а ми надаємо чудові мобільні фотозони та реквізит.

Ціна дитячої фотосесії у Львові залежить від кількох факторів – власне різновиду зйомки (newborn, зйомка на виїзді з приводу хрестин чи дня народження, тематична фотосесія напередодні Різдва чи іншого свята), її тривалості, віку дитини, кількості моделей тощо.

Галерея

Як підготуватися до дитячої фотосесії у Львові

Стан дитини напряму впливає на її настрій, емоції, і це обов’язково відобразиться на світлині. Тож для фотосесії дітей, що сплять вдень, оберіть час так, аби після пробудження пройшло небагато часу, і малюк не встиг втомитися.

Крім того, одяг та взуття для дитини на фотосесію має бути в першу чергу зручним, а потім вже естетичним. Не забудьте взяти з собою перекус та напій для дітей, адже вони дуже рухливі та швидко втрачають енергію, яку треба поповнювати.

Фотосесія новонароджених у Львові

Окремий вид зйомки – фотосесія новонароджених у Львові, і це чудова можливість, щоб зафіксувати швидкоплинні моменти. Фотографи рекомендують робити new born фотосесію у віці від 1 до 3 місяців. На цьому етапі риси обличчя малюка вже незначним чином змінюються, а переважання сну в режимі дозволяє зробити неймовірні фото з новонародженим.

Заздалегідь обсудіть з фотографом ідеї для зйомки та реквізит. Крім того, оберіть час так, аби підлаштуватися під режим малюка, щоб він переважно спав. Варто зазначити, що 1 години для фотосесії новонароджених у Львові навряд вистачить з огляду на можливі зміни настрою малюка тощо. Часу має вистачити, аби заколихати дитину, погодувати її, почекати, поки вона засне.

Замовляючи дитячу фотосесію у Львові від студії Mriya, ви можете бути упевнені, що з вами працюватимуть професійні фотографи, а для зйомки дитини створені комфортні умови.