DIM

Зала «ДІМ» захоплює світлими тонами та чистотою ліній. Це місце ніби створене для зйомки з вашими рідними та близькими. Класичний, затишний інтер’єр, достатньо природного освітлення, стильні меблі та якісний реквізит дозволять зробити красиві, глибокі за змістом та в той же час прості, зрозумілі фотографії.

В залі «ДІМ» часто працює дитячий фотограф Львова, знімаючи новонароджених, студійні фотосети до Дня народження дітей та дорослих тощо. Додавши потрібну фотозону, ви зможете перелаштувати приміщення на свій смак, додати потрібних кольорів та акцентівреквізитом, щоб відтворити бажану атмосферу. Різдвяна фотосесія в студії Львова також проводиться у цій локації, від якої віє теплом родинного затишку та щастя.

MRIYA

Якщо «ДІМ» – це історія про сімейний затишок, тепло та посмішки, то зал «МРІЯ» задумувався як місце для креативу, творчості, реалізації будь-яких сміливих ідей. Мінімалістичне оформлення зали в біло-сіро-чорних кольорах створює оптимальні умови для гри світла та тіні, а залучення професійного обладнання дозволить досягти бажаного ефекту в кадрі.

Зал «МРІЯ» обирають для проведення жіночої фотосесії в стилі фешн, продуктової зйомки, створення бізнес-портрету тощо. Лаконічність, стиль, професійне технічне оснащення зали, доповнені досвідом та креативом нашого фотографа, – це складові ідеальної студійної фотографії. Тут ви можете провести ню фотосесію у Львові.

Щоб замовити зйомку в фотостудії Львова, звертайтесь до нас за телефоном чи в месенджерах. Ми допоможемо обрати потрібну локацію та забронювати дату.

Професійна фотостудія – це місце, де, без перебільшення, відбуваються справжні дива. Результатами індивідуальної бізнес-зйомки чи фотосесії продукту стають технічно бездоганні, відретушовані, привабливі та наповнені змістом фото, що виконують свою функцію – розповідають про модель, стимулюють до купівлі зображеного на ній товару тощо. Неможливо створити професійні світлини без відповідних умов, зокрема, естетичних залів для зйомки.

Фотостудія Львова Mriya запрошує на студійну зйомку: для цього ми підготували комфортні умови, де ви зможете розслабитися, налаштуватися на відповідний сюжет чи ідею та максимально реалізувати свій потенціал моделі. Фотосесії відбуваються в наших залах, і докладніше про кожну залу ми розповімо нижче.