Фотосесія в фотостудії Львова

Професійні знімки, зроблені на вулиці, приваблюють невимушеністю емоцій, динамікою та легкістю, що передається на папері чи екрані. Разом з тим, зйомки на відкритих локаціях не завжди можливі через погодні умови або вимоги до готових фотографій. В такому випадку доречною стане студійна фотосесія у Львові. Орендуючи студію в місті, ви отримуєте можливість змінити кілька образів впродовж фотосесії, швидко та з комфортом перевдягтися, обрати цікавий реквізит, скористатися гримерною тощо. Чи не найголовніша перевага – професійне обладнання, передбачене спеціально для створення фотографій.

Зробити студійну фотографію у Львові можна у нас. Фотостудія Mriya має кілька стильних, зі смаком оформлених залів, де можна провести індивідуальну чи сімейну фотозйомку. Оптимальний мікроклімат в приміщенні, наявність гримерної для зміни образів та нанесення макіяжу забезпечить комфорт під час фотографування. Для замовлення студійної фотозйомки зателефонуйте нам чи зверніться через форму на сайті, месенджери: ми допоможемо обрати зручний час та визначитися із тривалістю зйомки.

Фотосесія в студії Львова: варіанти проведення

Фотосесія в арендованій студії Львова може мати різне тематичне спрямування:

дитяча зйомка;
фотосесія немовлят;
новорічні світлини, фотосет до дня народження, Великодня, іншого свята;
романтична, весільна фотосесія;
зйомка продукту, фотосесія в каталог;
знімки для сторінок на сайт;
ділова фотосесія тощо.

Відповідно до тематики, обираються і фотозони, реквізит. Так, новорічні, сімейні зйомки краще проводити в світлих, затишних залах, що відтворюють інтер’єр спальні, кухні. Атмосфера родинного тепла вдало передається через м’які меблі, природні кольори в оформленні, фактурні матеріали.

Фешн зйомку, ділову фотосесію часто проводять в лаконічно облаштованих приміщеннях, які допомагають акцентувати увагу на моделі, на тому, що хоче зобразити фотограф. Для дитячих фотосесій підійде яскравий реквізит, що його можна узяти в нашій студії для створення неймовірних фотографій.

Ціна фотосесії в студії Львова залежить від тривалості зйомки, а також користування додатковими послугами візажиста.

 

Студійна фотографія у Львові від Mriya: чому варто обрати нас

Наша фотостудія – це оптимальне місце для того, аби зробити красиві, професійні фотографії будь-якого спрямування та практично з усіх приводів:

просторі, достатньо освітлені зали є ідеальним місцем для фотографування;
наявне спеціальне обладнання – кругова лампа, софт-бокс тощо;
є гримерна;
безліч тематичного реквізиту для фотосесій у будь-якому стилі;
фотосесія в фотостудії Львова може проводитися нашими фотографами, що мають великий досвід у створенні фотографії;
ми постійно облаштовуємо святкові фотозони – до Нового Року та Різдва, весняно-великодні локації тощо.

Щоб замовити фотосесію в студії Львова за прийнятною ціною, зверніться до нас прямо зараз.