photo_2023-09-07 14.38.34
DSCF5698
DSCF5487

Весільні фотосесії у Львові від студії Mriya

Укладення шлюбу – урочиста подія, коли не обійтися без весільного фотографа у Львові. Оскільки весілля саме по собі досить значуще в житті пари, яка пов’язує свої долі одне з одним, то й зробити професійні, стильні фото однозначно потрібно, аби зафіксувати пам’ятні моменти. Звернувшись до фотостудії Mriya, ви зможете повністю делегувати задачі із підготовки до весільної фотосесії фотографу, а самі сконцентруєтесь на плануванні та вирішенні інших питань – пошуку локації для святкування, розробці образів наречених тощо. Ми допоможемо у створенні небанальної, виключно «вашої» фотозйомки, яка дозволить на світлинах розповісти історію кохання та показати глибину почуттів.

Варіанти проведення весільної фотозйомки у Львові

Залежно від образів та побажань наречених, погоди, обраної концепції, весільна фотосесія може відбутися таким чином:

прогулянка молодих 3-4 локаціями маршруту. Варто зазначити, що вибір прогулянки для весільної фотосесії можливий за умови сприятливої погоди: провести кілька годин на вулиці за сильної спеки чи морозу не вдасться, та й це відобразиться на зовнішньому вигляді молодих;
весільні фотосесії у студії Львова – універсальний варіант, незалежно від пори року та погоди. Фотограф запропонує ідею, сюжет для зйомки, подбає про відповідний реквізит та обладнання для створення знімків, а нареченим залишиться лише підготуватися належним чином;
фотосесія в будь-якій іншій закритій локації, наприклад, в атмосферному номері готелю тощо.

Ви можете замовити послуги фотографа на весілля у Львові безпосередньо для себе чи презентувати молодим подарунковий сертифікат, яким ті можуть скористатися. В свою чергу, подарунковий сертифікат на весільну фотосесію надсилається в електронному вигляді чи оформлений на паперовому носії.

Галерея

Весільні фото у Львові: як підготуватися до зйомки

Аби весільна фотозйомка у Львові виправдала ваші очікування, і ви отримали бажаний результат – щирі, глибокі, красиві фото вас двох, варто заздалегідь вирішити питання, які виникнуть на фотосесії.

1. Тема, сюжет, історія для фотозйомки, наприклад, фото із місця, де зародилося ваше кохання, до реалізації фотосету із фантастичними героями.
2. Проведення у відкритій локації чи в студії, якомусь закритому місці.
3. Вибір фотографа. Сприйняття краси світлин – справа суб’єктивна, і тут багато чого залежить від того, наскільки збігається бачення, погляд на красу весільного фотографа у Львові та замовників. Попередньо домовляючись з фахівцем, перегляньте його портфоліо, поцікавтесь, який стиль зйомки йому близький та чи влаштовує це вас тощо. Відкритість, відсутність скутості, психологічний правильний настрій допоможе зробити гарні знімки та спрацюватися.

Щоб домовитися про весільні фото у Львові, зателефонуйте нам чи скористайтеся формою на сайті. Ми зв’яжемося з вами для броні дати та часу.