Фотосесія до Дня народження у Львові

Разом із радістю, кожен День народження приносить і трохи суму за роками, що швидко минають. Тож найкращий спосіб перехитрити їх – замовити фотографа до Дня народження у Львові. Фахівець своєї справи зробить чудові фото на виїзді під час святкування чи студійної фотосесії, запланованої з приводу іменин. Святкові фото із рідними та друзями, яскравим реквізитом, на фоні оригінальних фотозон нагадуватимуть про веселі миті життя і стануть цінним вкладом у ваше родинне надбання. Замовити святкову зйомку можна в студії Mriya. Ми подбали про те, аби у нас ви могли створити незабутні світлини: великі вікна забезпечують достатнє природнє освітлення, а спеціальне обладнання допоможе зробити правильний кадр. Нові, зроблені зі смаком фотозони та реквізит стануть чудовим фоном для фотографій

Галерея

Фотосесія до Дня народження у Львові: варіанти проведення

Святкову зйомку можна провести за одним із сценаріїв:

фотосет на виїзді, під час святкування у ресторані, вдома, в будь-якій іншій локації;
індивідуальна, сімейна фотосесія до дня народження в студії.

Запевняємо: обмежень за віком для влаштування такого фотосету немає. Неймовірно теплі, стильні красиві фото виходять як із малими дітьми, так і юнаками чи дівчатами, більш зрілими людьми, бабусями й дідусями.

Репортаж із Дня народження передбачає фотографування присутніх. А ось зі студійною зйомкою ідей для проведення значно більше. Щоб зробити святкові світлини, можна скористатися фотозоною, принести з собою повітряні кульки, торт зі свічками, інший реквізит, що його вам порекомендує для світлин фотограф до Дня народження у Львові.

Поради для фотосесії до дня народження

Планування – запорука того, що ваша зйомка буде вдалою і допоможе зробити прекрасні світлини. Про що треба подбати завчасно?

1. Обговоріть тривалість фотосету. Якщо це індивідуальна зйомка у студії з іменинником/іменинницею, то години може вистачити. А ось для того, аби зібрати в кадрі декількох членів родини, включно з дітьми, треба більше часу. Відповідно, вартість фотосесії до дня народження залежить від часу проведення.
2. Підготуйте реквізит, якщо ви плануєте щось особливе для втілення ідеї, і наявних в студії аксесуарів недостатньо для створення потрібної композиції.
3. Одяг. Зазвичай це святкові сукні та костюми, бажано однотонні (різнобарвні речі виглядають дешево в кадрі). Не зайвим буде професійний макіяж та зачіска для дівчинки/жінки, що їх також можна замовити у нас.
4. Пропрацюйте вдалі пози, жести та міміку заздалегідь перед дзеркалом.
5. Якщо запланована фотосесія з дітьми, оберіть час так, аби малюки виспалися та були в гарному настрої. Візьміть із собою перекус та пиття, бажано й змінний одяг.

Аби замовити сімейну фотосесію до дня народження чи індивідуальну фотозйомку, звертайтеся до нас. Ми допоможемо у створенні цікавого сюжету для студійної зйомки і забезпечимо комфортні умови перебування.