CІМЕЙНА ФОТОСЕСІЯ У ЛЬВОВІ

Зафіксувати щасливі миті, проведені разом із найріднішими, допоможе сімейна фотосесія у Львові. Щирі почуття, моменти радості та захвату, відчуття родинного тепла та затишку – все це можна увіковічити на світлинах, щоб переглядати в будь-який, зручний для вас час. Фотозйомку з родиною можна повести в студії Mriya – у комфортному та професійнообладнаному просторі для створення якісних, наповнених змістом фотографій. Це надзвичайно цінний час, який ми проводимо разом з рідними. Кожен момент, який ми ділимося разом, заповнений теплом і радістю. Можливість зробити фотографію дітей – це спеціальний момент, який зафіксований на зображенні і буде жити з нами назавжди. Ці фотографії стають спогадами, які ми зберігаємо із найбільшою турботою, даруючи нам змогу згадати і відчути ті незабутні миті знову і знову.Просто забронюйте дату та час у нашій локації або зробіть це через свого фотографа або через нашого професійного фотографа : в нас найкращі умови для студійних фотосесій із рідними.

Сімейна фотосесія у Львові: ціна, запис на зйомку та варіанти оплати

Щоб забронювати бажаний день та час для сімейної фотозйомки у Львові, зателефонуйте нам за номером, що вказано на сайті, чи скористайтеся месенджером. Наш менеджер підтвердить бронь чи допоможе обрати інші варіанти, якщо ці години вже заброньовано. Після того, як дату та час зйомки погоджено, протягом декількох годин потрібно внести передплату в розмірі 100% від вартості оренди фотостудії. Оплата здійснюється за наданими вам реквізитами або безпосередньо у нашій студії.

Часткова оплата є? Чудово, локація та час закріплені за вами, тож наш менеджер поінформує вас, як краще підготуватися до фотосесії. Залишок оплати вноситься у день фотосесії.

Як проходить сімейна фотосесія у Львові?

Якщо у вас запланована зйомка впродовж години, ми рекомендуємо виділити на захід близько двох-трьох годин, де на підготовку у вас піде більша частина часу. Ми рекомендуємо заздалегідь прибути до нас, аби спокійно, без поспіху перевдягтися у речі для зйомки, за необхідності зробити макіяж та зачіску (цими послугами ви можете скористатися у нас в студії). Сімейний фотограф Львова тим часом може підготувати освітлювальне обладнання та проконсультувати вас стосовно подальшої роботи.

Як підготуватися до сімейної фотозйомки у Львові

Звичайно, зйомка із родинним фотографом має стати комфортним та приємним процесом, який принесе свої результати – чудові, душевні фото з вашою сім’єю. Щоб уникнути форс-мажорів, краще заздалегідь подбати про декілька моментів фотосесії, а саме:

1. Одяг для зйомки. Це мають бути комфортні, універсальні речі, бажано однотонні. Чудово виглядають фемілі луки на батьках та дітях, особливо, на фотосесіях з приводу прийдешніх свят. Незамінний варіант – світлі джинси, світлі футболки, сорочки. А ось великої кількості яскравих кольорів та складних візерунків на одежі краще уникати, аби не перевантажувати візуальну складову. Можна взяти із собою декілька комплектів, якщо є час перевдягтися і обговорили це із фотографом. Змінити одяг можна в гардеробі, а візажист працює в окремій кімнаті, де ви можете розслабитися перед зйомкою.
2. Продуманий сценарій. Досвідчений сімейний фотограф у Львові може запропонувати вам кілька надихаючих сценаріїв для зйомки, наприклад, пікнік, родинні посиденьки (біля ялинки, на фоні «сільських» декорації із природними матеріалами та реквізитом), гра на музичних інструментах тощо. Обирайте те, що ближче вам до душі та справді поєднує кожного у родині.
3. Якщо запланована сімейна фотосесія у Львові із маленькими дітьми, напередодні побесідуйте з малюками та розкажіть, що відбуватиметься у студії, аби дітлахи почували себе природньо та не лякалися. Можна взяти із собою улюблені іграшки: так найменші моделі почуваються упевненіше.

Також до нас можна записатися на сімейну фотосесію вагітних. Світлини майбутньої матусі із її найріднішими стануть найкращим нагадуванням про цей світлий період вашого родинного життя.

Звертаємо вашу увагу: ви можете змінити час та дату локації не пізніше, аніж за  48 годин до фотосесії.