DSCF0697
IMG_9656
IMG_9980380998038022

Фотограф на хрестини

Таїнство хрещення завжди викликає трепет, тихе зачарування важливістю та сакральністю події. Надто, коли хрестять малюка. Аби закарбувати пам’ятні моменти на фото, варто замовити фотосесію хрестин у Львові. На відміну від світлин на телефон, такі знімки робляться на професійну фотокамеру досвідченим фотографом, що вміє «вловлювати» емоції та красиві моменти, створювати правильну композицію в кадрі. Тож і пам’ять про хрещення дитини буде оформлена в неймовірної краси фотографії, що ви їх зможете переглядати і багато років потому.

Замовити фотографа на хрестини у Львові можна, звернувшись до фотостудії Mriya. Ми обговоримо усі питання стосовно фоторепортажу, затвердимо тривалість сесії та кількість фото до видачі, виокремимо роботи з портфоліо в якості орієнтиру, що вам сподобалися найбільше. Ціна на фотозйомки хрестин у Львові залежить від того, скільки триватиме фотосесія та яке число фотографій в базовій обробці та ретуші бажає отримати клієнт.

Галерея

Хрестини у Львові: які фото отримує замовник

Виконуючи замовлення на фото хрестин у Львові, ми намагаємося виправдати очікування клієнта, в першу чергу, стосовно якості фото. Фотограф створює різнопланові за сюжетом та композицією світлини, які детально передадуть атмосферу події.

1. Якщо є дозвіл священника, фотограф робить фото власне хрестин у церкві, із зануренням дитини у чан з водою, читанням молитви тощо. Внутрішнє оздоблення стане найкращим фоном для знімків. Попри все, під час роботи фотограф не порушує таїнства обрядів.
2. Обов’язковими є портретні фото дитини, де малюк знятий крупним планом та перебуває в центрі уваги. Повний ракурс дитини при достатньому природньому освітленні дозволить зробити чудові, теплі фото.
3. Важливо також зафіксувати в об’єктиві усю родину, що прийшла вшанувати урочисту подію в житті дитини. Фотографії із хрещеними, батьками, дідусями, бабусями тощо нагадуватимуть про радісні моменти зустрічі з рідними.
4. Детальні світлини свічок, хрестильного комплекту, іншої церковної атрибутики доповнять фотосесію та випромінюватимуть особливу естетику.
5. Якщо тривалість фотосесії дозволяє, і цей момент обговорено заздалегідь, фотограф робить знімки зі святкової вечірки на честь хрестин у Львові. На фото відзняті гості, красивий декор ресторану чи іншої локації, де проходитиме святкування.

Фотосесія хрестин у Львові пройде вдало, відповідно до ваших очікувань, якщо заздалегідь обговорити усі перераховані вище питання із фотографом. Налаштовуйтеся на позитивний лад, будьте спокійними, адже це передається дитині, а все інше за вас зробить професійний фотограф зі студії Mriya. Розуміння важливості цієї події та світла радість від її звершення обов’язково відобразяться на фотографіях.