Фотосесія з димом у Львові

Коли хочеться додати трохи оригінальності у своє життя, допоможе фотосесія з димом у Львові. Такий фотосет – це виклик самому собі, можливість розбудити в собі дикі, нестримні емоції та ще й зробити неймовірно красиві, стильні світлини. Кольоровий дим робить кадр таємничим і водночас дозволяє вам розкритися зсередини, наповнює знімок динамікою та легкістю. Фотостудія з димом у Львові Mriya чекає на вас: ви можете провести зйомку з дим-машиною як в самому студійному приміщенні, так і на виїзді, залежно від погоди та побажань. Досвідчений, професійний фотограф вдало скомпонує кадр та створить фотографії мрії для вас.

Фотосесія з димом: ідеї для реалізації

Зробити білий або кольоровий дим можна з допомогою дим-машини в фотостудії Львова. Цей спецефект включено у вартість зйомки, тож вам не потрібно займатися пошуком товару спеціально для фотосету – про все подбає адміністрація студії та фотограф. Як вигідно обіграти туман в кадрі?

1. Кольоровий дим асоціюється з чимось легким, летким та мінливим, як і наші емоції. Тож трансляція своїх почуттів – радісних чи веселих, втаємничених чи відвертих – більш ніж доречна на такій фотосесії. Присутність штучного туману зміщує акценти із локації, адже уся увага прикута до яскравих грудочок диму. Тому проводити емоційну фотосесію можна на природі.
2. Фотостудія з димом у Львові може стати чудовим контекстом для зйомки закоханих, які прагнуть продемонструвати силу своїх почуттів.
3. Відеозйомку з димом у Львові часто обирають для так званих гендер-паті, на яких розсекречують стать майбутньої дитини. Дим-машина із заздалегідь обраним туманом рожевого чи синього кольору необхідна для того, аби без слів сповістити пару про те, якої статі буде малюк.

Галерея

Як проходить фотосесія з димом

Аби створити унікальні, чаруючі кадри, необхідно ретельно підготуватися до зйомки. Як це зробити?

1. Спочатку потрібно зустрітися з фотографом, щоб обговорити заплановану фотосесію з димом у Львові. Поцікавтеся, який зміст він закладає в знімки, передивіться портфоліо та вкажіть, які саме світлини вам подобаються. Так ви зможете обрати вдалий образ та сюжет для фотосету.
2. Після цього забронюйте оптимальну для вас дату та час у студії. Скільки часу необхідно для проведення фотосесії, краще також узгодити з фотографом.
3. Приготуйте одяг відповідно до тематики та задумки. Одежа має бути не лише презентабельною, але й зручною.
4. На зйомку з’явіться вчасно, щоб мати змогу перевдягтися та психологічно налаштуватися.
5. Напередодні потренуйте перед дзеркалом вдалі пози із дим-машиною в фотостудії Львова, щоб ви могли почувати себе більш впевнено перед фотокамерою.

Після фотосесії ви отримаєте оговорену кількість фото в базовій обробці та ретуші. Щоб замовити димний фотосет, зателефонуйте нам чи надішліть заявку через форму на сайті. Ми перетелефонуємо та допоможемо визначитися із часом зйомки.