Бізнес – це історія про довіру та вміння контактувати із людьми, що, в свою чергу, можна вибудувати на відкритості та правильному позиціонуванні. Зроблене у Львові бізнес-фотодопоможе правильно репрезентувати себе перед потенційними клієнтами та партнерами, заручитися їх довірою та позитивним настроєм, нарешті, підкреслити високий статус та фаховість компанії, своєї підприємницької діяльності. Замовити фотосесію для бізнес-портрету у Львові можна, звернувшись до нас. Студія Mriya – це комфортний, професійнообладнаний простір для створення якісної фотографії. В нас наявне необхідне обладнання для освітлення, є дорогий, презентабельний реквізит, а стильне оформлення залів дозволяє створити знімки, що вкажуть на ваш смак.

Бізнес-портрет у студії Львова: що ми пропонуємо

Портретна бізнес-зйомка у Львові передбачає створення світлин особи у діловому стилі, які допоможуть підкреслити напрямок діяльності, фаховість, заявити про рівень та статус компанії чи власне вас як працівника. Така фотосесія стане найкращим вкладом в розвиток власного бренду, компанії, сприятиме посиленню лояльності клієнтів та партнерів до вас.

Де потрібні бізнес-фото у Львові? Ділові портрети використовують для публікації в буклетах, каталогах, журналах, на сайтах, в профілях соціальних мереж. Наявність професійнозробленого, простого та разом з тим наповненого глибоким змістом свідчить про відкритість людини чи компанії, яку вона репрезентує. А ще – фаховий підхід до формування власного ділового іміджу та підтримання репутації.

Портретна зйомка Львова може бути проведена як у нашій студії, так і на виїзді, в офісному приміщенні тощо. Під час першої зустрічі з фотографом обговоріть, яким ви бачите свій портрет, для яких цілей він буде використовуватися, що ви хочете транслювати ним. Фотограф запропонує приклади робіт зі свого портфоліо та на основі тих, що вам сподобалися, розробить ідею для зйомки, із використанням відповідного реквізиту та освітлювального обладнання.

Як підготуватися до портретної бізнес-зйомки у Львові

Щоб фотосет пройшов саме так, як ви того очікуєте, варто заздалегідь підготуватися.

1. На першій зустрічі із фотографом, що має відбутися аз кілька днів/тижнів до фотосесії, обговоріть заплановану співпрацю, вкажіть, які приклади портретів вам подобаються. Це допоможе чітко визначитися із образами та реквізитом.
2. Втомленість, загальне виснаження дуже видно на фото. Тож бажано виспатися в день перед зйомкою, аби мати свіжий вигляд. Для жінок важливою складовою є професійний мейкап, що допоможе підкреслити природню красу і приховати дефекти шкіри.
3. Звичайно, для створення бізнес-портрету у Львові оптимальним є діловий одяг: чоловікам – костюми або сорочки з брюками, жінкам – сукні-футляри, темні спідниці з блузами. Бажана однотонність: вона допомагає зберегти баланс кольорової гами на фото та не відволікає увагу від обличчя моделі.

Щоб замовити бізнес-портрет в студії Львова, зателефонуйте нам чи скористайтеся формою на сайті.