Фотосесія для вагітних у Львові

Готуючись стати мамою, жінка переживає дивовижні трансформації. Закарбувати в пам’яті цей надважливий період допоможе фотосесія вагітних у Львові, яку можна провести в фотостудії Mriya. Зробити неймовірні світлини із фотографом в комфортних умовах, з використанням професійного обладнання – чи не найцінніший ваш вклад на цьому етапі, про який ви жодного разу не пожалкуєте. Диво виношування, трепетне очікування, глибина почуттів до маленького життя – все це відобразить фахівець з допомогою камери.

Ідеї для фотосесій вагітних у Львові

Хоча фотографія вимагає творчого підходу та подекуди спонтанності в діях, все ж ретельне планування зйомки як з боку моделей, так і фотографа допоможе отримати бажаний результат – гарні, наповнені глибоким змістом світлини, що тішитимуть вас і десятиліттяпотому. Який варіант краще обрати, якщо попереду – фотосесія вагітних у Львові?

1. Студійна фотозйомка з вагітною. Це оптимальний варіант, якщо розглядати його з точки зору технічного забезпечення. Правильно виставлене світло, стильні фотозони та реквізит, комфортні умови та майбутньої мами – запорука успішної співпраці з фотографом.
2. Фотосесії для вагітних у Львові на прогулянці. Такий варіант можна реалізувати за умови теплої, сонячної погоди, адже в сильний мороз чи зливу не буде комфортно ані моделі, ані фотографу. Маршрут зазвичай включає 1-2 локації, щоб не перевантажувати вагітну великим кілометражем.
3. Стильна фешн-зйомка у студії для вагітної. Хто сказав, що єдиний образ для фотосесії в очікуванні малюка – м’який та затишний? Вдало підібрані сукня, зачіска та макіяж допоможуть відтворити бажаний фешн-імідж так, наче ви щойно зійшли зі сторінок глянцевого журналу.
4. Фотосесія вагітних у Львові разом з усією родиною – батьком, старшими дітьми, майбутніми бабусею та дідусем.
5. Нарешті, це може бути сюжет із лише однією моделлю – майбутньою мамою, знятою на камеру в студійних умовах, в бажаному стилі – романтичному, стримано-класичному, комфортному із джинсами та вільною сорочкою тощо.

Ми проведемо фотосесію вагітних у Львові за ціною, більш ніж виправданою професійністю оснащення та рівнем фотографа. Запропонуйте ідею фотографу – і ми розробимо її до найменших деталей, аби створити фотопроєкт вашої мрії!

Галерея

Як підготуватися до фотосесій вагітних у Львові?

Як показує практика, оптимальний період для фотосесії вагітних у студії Львова – це приблизно сьомий чи восьмий місяць вагітності. На цьому етапі животик майбутньої мами виглядає гарно та гармонійно, а ось сама зйомка легше переноситься жінкою, аніж на останньому місяці.

Як вдягтися? Краще обирати одяг, аби він був в першу чергу комфортним для мами та не перетискав живіт, не обмежував рухів. Звичайно, якщо це фешн-зйомка, то пріоритет надають часто облягаючим сукням, проте і вони мають бути безпечними для малюка.

Ми радимо заздалегідь обговорити пози та прорепетирувати їх перед дзеркалом – наодинці чи з близькими, якщо заплановано родинний фотопроєкт. Аби не поспішати та сповна насолодитися процесом, прибувайте до студії завчасно: ви зможете без поспіху перевдягтися, скористатися заздалегідь замовленими послугами візажиста тощо.

Фотосесія для вагітних в студії Mriya – це чудова можливість назавжди запам’ятати прекрасні дні очікування нового життя. Щоб забронювати дату та час, зателефонуйте нам чи скористайтеся формою на сайті.