Фотосесія немовлят у Львові

Поява малюка в родині змінює звичний темп життя, у батьків з’являється безліч нових задач та обов’язків. Але дитина так швидко росте і буквально через 4-5 місяців після народження риси її обличчя дуже зміняться, режим дня теж стане іншим. Тому цінною інвестицією в скарбничку спогадів стане фотосесія немовлят у Львові, яку можна замовити в студії Mriya. Ми організуємо newborn зйомку в студійних умовах чи за вашою адресою, підготуємо необхідний реквізит згідно з обраною ідеєю для фотосету. Та головне – світлини створюватиме досвідчений фотограф, що має чималий досвід фотографування новонароджених.

Дитяча фотосесія у Львові: особливості проведення

Фото малюка від професійного дитячого фотографа у Львові – це найкращий спосіб зберегти спогади про найніжніший період в житті вашої дитини. Звичайно, можна зробити світлини і на свій смартфон, та професійність, креативність та глибину знімків від фахівця переоцінити важко. Тож якщо ви хочете закарбувати в пам’яті, яким був ваш малюк у віці кілька тижнів, краще звернутися до нас.

Фотосесія немовлят у Львові проводиться зазвичай, коли дитині виповниться десь 2 тижні. Оптимально провести таку зйомку до 1-1,5 місяців, адже в цьому віці режим починає змінюватися, новонароджені стають більш примхливими в плані поведінки, а їх риси обличчя втрачають особливу «малючковість». Тож краще замовити фотографа, поки немовля спить більшу частину дня.

З новонародженими працюють фотографи, що знайомі зі специфікою таких зйомок, починаючи від вдалого освітлення та побудови композиції в кадрі і завершуючи безпечними позами для фотографування малюків. Звертаючись до нас, ви можете бути певні в фаховості фотографів та повному комфорті для маленької моделі, який ми забезпечимо.

Галерея

Фотосесія новонароджених у Львові: ціна та інші фактори

Від чого залежить вартість дитячої фотосесії у Львові?

Ціна розраховується на основі тривалості фотосесії, кількості образів та, відповідно, реквізиту, числа фотографій, що їх отримає замовник. Ознайомитися із тарифами на пакет newborn зйомки можна нижче.

Як підготуватися до фотосесії немовлят у Львові?

1. Оберіть комфортний час зйомки. Не завжди однієї години вистачає, щоб зробити світлини, адже малюк може прокинутися, вередувати тощо. Тож розраховуйте час та тривалість фотосесії так, встигнути втілити всі заплановані образи та не порушити звичний режим дитини.
2. Оберіть місце для зйомки. Так, вдома комфортніше, проте далеко не завжди там є достатньо природного світла для фото. Тож попередньо обговоріть це питання із фотографом.
3. Візьміть із собою зручний одяг, необхідні аксесуари для догляду за дитиною. Реквізити також мають бути безпечними для немовляти, не викликати подразнення, не травмувати.

Щоб замовити дитячого фотографа у Львові для проведення newborn зйомки, зателефонуйте нам чи скористайтесь формою на сайті. Ми оберемо оптимальний для вас варіант і втілимо найцікавіші задумки.