Різдвяна фотосесія в студії Львова

Свято Різдва викликає найсвітліші емоції – віру в дива, бажання робити добрі справи та дбати про найближчих. Чудовим способом відзначити це прекрасне свято стане Різдвяна фотосесія в студії Львова. Фотосет в такому стилі вже став традиційним, і зазвичай напередодні святкових днів запит на проведення зйомки з тематичним реквізитом зростає. Окрім естетичних, теплих, зворушливих знімків, ви отримаєте надзвичайне задоволення: адже час, проведений разом із рідними, справді безцінний.

Замовити різдвяну фотосесію у Львові можна, звернувшись до студії Mriya. Ми допоможемо організувати святкову фотозйомку з вашою сім’єю чи коханою людиною. Фотограф запропонує вдалі ідеї та сюжети на вибір, обговорить дату, тривалість фотосету, використання реквізиту тощо.

Галерея

Різдвяна фотосесія в студії Львова: ідеї для зйомки

Влаштувати фотозйомку в студійних умовах – оптимальне рішення, щоб отримати теплі, сповнені щирих посмішок та теплих моментів фотографії. Тим паче, ідей для такої події безліч:

1. Найпоширеніший сюжет для такого типу фотосету – посиденьки біля прикрашеної ялинки. Це найкращий спосіб зібрати всіх рідних у кадрі, особливо, коли мова йде про різдвяну сімейну фотосесію у Львові. Затишна фотозона із декорованим різдвяним деревом, біля зручного, габаритного дивану стане естетичним фоном для теплих світлин вас із рідними. До речі, цю тематику можна вдало обіграти, замовивши різдвяну фотосесію новонародженого із різдвяним реквізитом – гілочками ялини, різдвяним віночком, рукавичками та шапочкою Санти.
2. Якщо фото під ялинкою вже є у вашому сімейному фотоальбомі, можна влаштувати щось більш свіже та стильне, наприклад, фотозйомку в лофтовому залі з мінімальним різдвяним декором – запаленими гірляндами, біля каміну тощо. Такою ж гірляндою можна прикрасити локацію, що імітує домашню кухню, та таким чином створити власну різдвяну фотозону у Львові, особисто для себе. Знімки, зроблені в такій локації, будуть дуже атмосферними та незабутніми.

В якості святкового реквізиту можна використовувати не лише гірлянди чи светри з оленями, але й різні за діаметром, розмірами запалені свічки в кадрі, затишно облаштоване підвіконня біля ялинки, навіть привести із собою собак і зробити з ними тематичне фото.

Як підготуватися до різдвяної сімейної фотосесії у Львові

Ретельне планування допоможе вам організувати вдалу різдвяну фотозйомку в Львові. Ми радимо за кілька тижнів до обраної дати зустрітися із фотографом та обговорити ідеї, тривалість фотосету, інші деталі. Це дасть розуміння обом сторонам, що саме ви очікуєте від фотосету.

В день зйомки прибудьте до студії заздалегідь, щоб спокійно переодягтися, налаштуватися на зйомку. Дівчата можуть скористатися послугами професійного візажиста, адже камера «з’їдає» фарби, і буде доречним підкреслити риси обличчя. Для дітей візьміть їжу та напої, а час має бути обраний таким чином, аби малюки прибули не втомлені і мали гарний настрій після сну.

Для броні фотосесії зверніться до нас за телефоном чи скористайтеся формою на сайті.