IMG_2674
photo_2023-09-11 18.43.15

Різдвяні та новорічні свята – світлий період в житті, час для того, аби дарувати та отримувати подарунки. Найкращим презентом для близьких стане новорічна фотосесія у Львові. Це чудова можливість назавжди зафіксувати спогади про тепло родинного кола, щасливі миті разом із малими дітьми та батьками, друзями тощо. Зробити чудові різдвяні світлини можна в студії Mriya: для цього в нас облаштовані комфортні умови для перебування навіть з найменшими моделями, є необхідне обладнання та естетичні фотозони, безліч тематичного реквізиту.

Новорічна фотосесія в студії Львова: варіанти зйомки

Свято твориться з найменших деталей – запаху хвої, мандаринів на столі, дитячих посмішок, обіймів рідних людей. Щоб закарбувати ці миті на фотографіях, необхідно заздалегідь запланувати фотосесію до різдвяних свят, обговоривши із фотографом важливі питання.

По-перше, визначтесь із переліком моделей у кадрі. Найчастіше напередодні Нового року та Різдва замовляють новорічну сімейну фотосесію у Львові. Знімки із дітьми та батьками, родинами братів та сестер будуть тішити очі ще багато років потому, кожного разу, коли випереглядатимете їх. Не менш популярна новорічна фотозйомка закоханих або фешн фотосесіяіз однією моделлю в кадрі.

Які сюжети вдалі для реалізації? Свято – це завжди історія про теплі родинні посиденьки, тожнайпростіший та разом з тим вдалий сюжет – фото під ялинкою, з макетами подарунків, теплими шапками та рукавичками, будь-яким іншим зимово-різдвяним реквізитом. Обов’язковий елемент в кадрі – вбрана новорічна ялинка, можливо, камін, комфортний диван або ліжко як символ сімейного затишку. Небанальною є ідея із приготуванням будь-чого на фоні новорічної ялинки або ж фешн зйомка в розкішному вбранні. Ще один варіант – фотосетпоза студією, на вулиці, за умови гарної погоди.

Нарешті, потрібно погодити із фотографом тривалість зйомки та завчасно забронювати місцев студії. Ми радимо прибути за 20-30 хвилин до початку фотосесії, аби встигнутипідготуватися та налаштуватися на позитив.

Новорічна фотосесія в студії Львова: як підготуватися

Щоб фотосет пройшов вдало, а знімки вийшли вдалими та естетичними, подбайте про такі моменти:

1. Одяг для фотографування. Це можуть бути вечірні сукні та костюми для чоловіків, одежа в стилі кежуал – джинси зі светрами чи футболками. Гарно виглядають familylook із речами в одному кольорі на великих та малих. Одяг має бути комфортним, не затісним, адже це буде видно на знімках.
2. Макіяж та зачіска для жінок та дівчаток. Варто зауважити, що фото «з’їдає» природні фарби, тож аби підкреслити риси обличчя, буде доречним досить яскравий макіяж. Найкращий спосіб привести до ладу шкіру перед зйомкою – добре виспатися. Дефекти шкіри краще замаскувати професійним макіяжем чи тональною основою, контурингом.

В студії Mriya Львова облаштована чудова новорічна фотозона,а місткі, стильно оформлені зали чекають відвідувачів. Для бронювання часу на зйомку звертайтеся за телефоном чи через форму на сайті.