photo_2023-09-11 18.25.22
photo_2023-09-11 18.38.34

Фотосесія на природі у Львові

Осіння фотосесія для двох чи усією родиною – це чудовий привід провести час разом та залишити на спогад про це професійні фотознімки. Фотографії, зроблені будь-якої пори року, наповнені теплом, домашнім затишком, радістю та щастям, якщо поруч з вами в кадрі рідні люди. Головне – обрати ненудний, близький вам по духу сюжет та якісний реквізит, а ще – запастися позитивом. Замовити фотосесію на природі можна, звернувшись до студії Mriya. Наші професійні фотографи допоможуть обрати вдалий час та локацію, запропонують ідеї для сюжету та зорієнтують, скільки годин вам знадобиться для зйомки, з урахуванням кількості осіб в кадрі, наявного реквізиту, обраних образів тощо.

Сімейна фотосесія на природі: переваги зйомки

Професійні фото з пленерної зйомки завжди оповідають історію однієї родини чи пари, занурюють нас у вирій емоцій та почуттів, вражають динамікою, легкістю, спонтанністю. Звичайно, те, що ми бачимо на знімку, багато в чому залежить не лише від моделей, а й досвіду, обізнаності фотографа. Разом з тим, сімейні фото на природі мають свої незаперечні переваги:

1. За умови, що ви обрали дату із сонячною, ясною погодою, природне освітлення дозволить створити бездоганні, з технічної точки зору світлини, з оптимальним балансом світла та тіні.
2. Спонтанність, динамічність самого процесу. Так, рухаючись містом чи передмістям, відкритою місцевістю, ви можете за одну-дві години змінити безліч локацій та створити насичений подіями, різноманітним фоном фотосет і в кожній локації обіграти бажаний образ, транслювати власний зміст.
3. Замовляючи осінню фотосесію для пари, ви майже завжди заощаджуєте. Адже студійна зйомка, попри переваги у завжди ідеальному освітленні чи конфіденційності процесу, потребує додаткових витрат на оренду зали чи усієї студії.

Разом з тим, фотосесія на природі потребує ретельного планування – дати, аби мати можливість пофотографуватися за умови гарного освітлення, локації, де вам не заважатимуть сторонні люди.

Галерея

Сімейна фотосесія на природі: ідеї для реалізації

Загалом, фотографуватися на природі можна в будь-яку пору року, проте найбільше творчому процесу сприяє тепла погода, що буває наприкінці весни та влітку. Втім, неможливо переоцінити красу осінніх фото, зроблених в золотавому лісі, коли погода поки що досить тепла та суха. Тож обмежень стосовно пори року не має бути.

Яку локацію обрати для сімейних фото на природі?

Пляж біля річки, ставу, озера;
парк;
лісова галявина;
вулиці міста.

Що стосується ідеї, то тут теж все залежить від час. Осіння фотосесія для двох може проходити в форматі романтичної прогулянки, а ось влітку зручно влаштувати пікнік на узліссі, із наїдками та естетичним реквізитом. Для дітей обов’язково прихопіть флакон мильних бульбашок, повітряного змія чи м’яч. Гра захопить малих, і фото з ними будуть неймовірно щирі, безпосередні. Подбайте про додатковий теплий або змінний одяг, що буде особливо актуально для малят.

Щоб замовити осінню фотосесію для пари, зателефонуйте нам чи напишіть в месенджері. Ми допоможемо забронювати вдалий час.