Комерційна зйомка у Львові

Ми сприймаємо інформацію про навколишній світ переважно через візуальні канали, і опираючись на неї, робимо висновки та приймаємо рішення. Саме тому для вдалого рекламування бізнесу, просування товарів чи послуг незамінною є предметна фотозйомка у Львові. Комерційна фотографія дозволяє ефектно презентувати продукт в каталозі, передати ідею в рекламному контексті. Замовити предметну фотосесію можна в студії Mriya: для цього є все необхідне обладнання, а фотограф допоможе згенерувати та втілити задумку таким чином, щоб представити ваш продукт із якнайкращого боку.

Предметна зйомка Львова: послуги студії

Предметна фотографія дозволить продемонструвати зовнішні властивості товару, специфіку його оформлення та дизайну. Такі фото в каталозі, інтернет-магазині гармонійно інтегруються в рекламну кампанію та стануть фактором впізнаваності.

Залежно від задач бізнесу, предметна зйомка у Львові може проводитися як:

1. Предметна фотографія в каталог. Знімки такого типу використовуються в онлайн та друкованих каталогах для презентації своєї продукції. Завдання фотографа в ході фотосесії – зобразити предмети (товари) максимально реалістично, але разом з тим і привабливо, аби потенційні клієнти захотіли їх придбати після того, як зможуть ретельно роздивитися зображення, оцінити зовнішні характеристики та функціонал.
2. Іміджева комерційна зйомка у Львові. При створенні таких світлин фокус не лише на вигідному зображенні характеристик продукту, а й формуванні певного іміджу, підкресленні високого рівня компанії, її статусу. Іміджева фотосесія покращує впізнаваність та посилює лояльність клієнтів.
3. Фуд-зйомка – окремий напрямок предметної фотографії, необхідний для рекламування ресторанного бізнесу. Ефектно сфотографовані страви, продукти харчування мають викликати у глядачів відчуття голоду чи спраги, стимулювати до відвідування закладу. Аби отримати естетичний знімок, важлива композиція, рівень фотографії.
4. Зйомка 360о – тип фотосесії, коли товар фотографують з усіх боків, щоб відтворити його зовнішній вигляд якнайдетальніше. Фото такого типу використовуються в інтернет-магазинах для докладного зображення, інформування про товар.

Галерея

Ціна рекламної фотосесії у Львові

Варто зауважити, що ціна комерційної фотосесії у Львові апріорі не може бути занадто низькою, за умови, що ви звернулися до досвідченого, креативного фотографа. Замовляючи предметну зйомку у нас, ви можете бути впевнені у високому рівні фотографії, унікальності ідеї та змісту. Від чого залежить ціна рекламної фотосесії у Львові?

1. Тип фотозйомки – предметна (каталожна), іміджева, фуд-зйомка чи фото 360о.
2. Тривалість фотосесії, кількість фото, які необхідно зробити згідно з брифом.
3. Загальний рівень складності проєкту.

Предметна фотозйомка у Львові має зацікавити виробників косметики, взуття та одягу, ювелірних прикрас, інших товарів, що вимагають деталізованого представлення. Ефективно працює фуд-зйомка для ресторанів та кафе, комерційні фото для будь-яких онлайн магазинів тощо.

Щоб створити якісні предметні знімки, фотограф правильно налаштує камеру та світло, аби продукт вдало освітлювався, на ньому не було плям, відбитків, сторонніх часток пилу тощо. Після цього відбувається власне фотографування продукту, і останній етап – фінальна ретуш та корекція фото.

Використовуючи професійне обладнання та чималий досвід, послуговуючись баченням прекрасного, наші фотографи створять неймовірні фото для вашого бізнесу, які вдало виділять вас поміж конкурентів. Для бронювання зателефонуйте за номером на сайті чи заповніть форму.